سید حمیدرضا برقعی به فومن می آید

 سید حمیدرضا برقعی به فومن می آید

سید حمیدرضا برقعی مهمان ویژه نخستین همایش شعر شکوفه بهمن در فومن خواهد بود.

به گزارش هنر گیلان به نقل از روابطعمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، یوسف نیک انجام با اعلام این خبراظهار کرد: نخستین همایش استانی شعر شکوفه های بهمنروز پنجشنبه نوزدهم بهمن ماهدر سالن شهدایخدمتگزارایناداره برگزار می شود.

وی در ادامه ازحضورسیدحمیدرضا برقعیبعنوان مهمان ویژه، این همایشعنوان نمود وگفت:این همایشباهمکاریانجمنشعرو ادبرودکیکه برپایی نمایشگاه عکس انقلاب، سخنرانی و نقد و بررسی و همچنین تجلیل ازفعالان پیروزی انقلابدرسال٥٧ و تجلیلمادران شهدای هنرمندو تجلیلاز آثار برگزیده از جمله این برنامه ها پیش بینی شدهاینهمایش می باشد .

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فومن در پایان ضمنتشکر از همه مسوولیناستان و شهرستاندر خصوص برگزاری نخستینهمایششعرشکوفه هایبهمن ، ازهمه شعرا، و علاقه مندانبه هنر شعردعوت کرد در این همایشکه در روز پنجشنبه نوزده بهمن ماه در مجتمع فرهنگی و هنریسیدالشهداءبرگزار می شود حضوربهمرسانند .

گفتنی است:سید حمیدرضا برقعی متولد سال ١٣٦٢ در قم است.وی در قالب های مختلف شعری به هنرنمایی پرداخته و در غزل سرایی طبعی روان و قریحه ای سیال دارد.بیشتر آثار وی محتوای آیینی داشته و در منقبت ورثای ائمه اطهار سلام الله علیهم اجمعین سروده شده است.
برقعی در خوانش شعر نیز از توانایی بالایی برخوردار بوده و در بین شاعران جوان شناخته شده است.
او در چند کنگره شعر مقام اول را کسب کرده و مدتی هم دبیر انجمن شعر قم بوده است.سیدحمیدرضا برقعی سابقه همکاری با موسسه آفرینش های هنری آستان قدس رضوی در زمینه شرکت در چندین شب شعر از جمله "ملکوت هشتم"، "برکه نور"، " از نیزه تا قلم"و... را دارد.

موضوعات: خبرها فرهنگی

تاریخ: 1396/11/16 | بازدیدها: 17

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود

کلیه حقوق مادی ومعنوی متعلق به پایگاه خبری فرهنگ و هنر گیلان می باشد.

استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.